Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten. Betalen met crypto: BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC
Taal: Nederlands
API-sleutel aanvragen

Prijzen in USD · vastgesteld op 22 oktober 2026

SERP-API-prijzen: prepaid credits die nooit verlopen

Eén credit koopt één geslaagde zoekopdracht op elke engine. Koop een pack vanuit je cryptosaldo en gebruik het deze week of volgend jaar. Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten. Betalen met crypto.

Laatst bijgewerkt: · 7 min leestijd

Snel antwoord

Hoeveel kost de SerpCrypto SERP API?

SerpCrypto verkoopt prepaid zoek-credits: 10.000 zoekopdrachten voor US$ 7,50 (US$ 0,75/1K zoekopdrachten), 100.000 zoekopdrachten voor US$ 56,25, 1.000.000 zoekopdrachten voor US$ 375 en US$ 0,30/1K zoekopdrachten bij 5 miljoen, per oktober 2026. Eén credit is één geslaagde zoekopdracht op Google, Bing, Maps, News, Images of Shopping. Credits verlopen nooit. Zonder KYC; betalen met crypto.

Welk credit-pack moet ik kopen?

Zeven packs, één prijs per credit voor elke engine. De prijs per zoekopdracht daalt van US$ 0,75/1K zoekopdrachten bij het kleinste pack tot US$ 0,30/1K zoekopdrachten bij het grootste.

Test

10.000 zoekopdrachten

US$ 7,50

US$ 0,75/1K zoekopdrachten

  • Probeer elke engine met je eigen zoekopdrachten
  • Dezelfde API als het grootste pack
  • Credits verlopen nooit
Kies 10.000 zoekopdrachten

Starter

25.000 zoekopdrachten

US$ 18,75

US$ 0,75/1K zoekopdrachten

  • Een sideproject of een AI-agent
  • Ongeveer 830 zoekopdrachten per dag, een maand lang
  • Credits verlopen nooit
Kies 25.000 zoekopdrachten

Build

100.000 zoekopdrachten

US$ 56,25

US$ 0,56/1K zoekopdrachten

  • Dagelijkse rangtracking voor 3.300 keywords
  • Eén pagina per keyword per dag, een maand lang
  • Credits verlopen nooit
Kies 100.000 zoekopdrachten

Grow

250.000 zoekopdrachten

US$ 140,63

US$ 0,56/1K zoekopdrachten

  • SEO-tools en agentfleets
  • Alle engines tegen hetzelfde tarief
  • Credits verlopen nooit
Kies 250.000 zoekopdrachten

Schaal

500.000 zoekopdrachten

US$ 281,25

US$ 0,56/1K zoekopdrachten

  • Rank tracking voor productie
  • Hogere concurrency op aanvraag
  • Credits verlopen nooit
Kies 500.000 zoekopdrachten

Volume

1.000.000 zoekopdrachten

US$ 375

US$ 0,38/1K zoekopdrachten

  • Grote keywordsets en datasets
  • Hogere concurrency op aanvraag
  • Credits verlopen nooit
Kies 1.000.000 zoekopdrachten

In elk abonnement: Elke engine voor 1 credit per zoekopdracht · Mislukte requests worden niet in rekening gebracht · Credits verlopen nooit · Targeting op land, taal, stad en apparaat

Alle abonnementen in één overzicht
AbonnementAantalTotale prijsPrijs per eenheidKopen
Test10.000 zoekopdrachtenUS$ 7,50US$ 0,75/1K zoekopdrachtenKopen
Starter25.000 zoekopdrachtenUS$ 18,75US$ 0,75/1K zoekopdrachtenKopen
Build100.000 zoekopdrachtenUS$ 56,25US$ 0,56/1K zoekopdrachtenKopen
Grow250.000 zoekopdrachtenUS$ 140,63US$ 0,56/1K zoekopdrachtenKopen
Schaal500.000 zoekopdrachtenUS$ 281,25US$ 0,56/1K zoekopdrachtenKopen
Volume1.000.000 zoekopdrachtenUS$ 375US$ 0,38/1K zoekopdrachtenKopen
Bulk Beste tarief5.000.000 zoekopdrachtenUS$ 1.500US$ 0,30/1K zoekopdrachtenKopen

Hoe worden zoekopdrachten geteld?

1 credit = 1 geslaagde zoekopdracht, die één pagina met resultaten oplevert op elke ondersteunde engine. Een mislukte zoekopdracht wordt niet in rekening gebracht. In de praktijk:

  • Eén pagina = één credit. Pagina 2 van dezelfde zoekopdracht is een tweede zoekopdracht. Ongeveer 10 organische resultaten per pagina, zoals Google levert sinds het in september 2025 stopte met num=100; elke extra pagina kost nog een credit.
  • Elke engine kost hetzelfde. Google Search, Google Maps, Google News, Google Images, Google Shopping en Bing gebruiken allemaal één credit per zoekopdracht.
  • Fouten zijn gratis. Een aanvraag die een fout teruggeeft, zoals search_failed, search_timeout of invalid_parameter, gebruikt geen credit.
  • Je saldo checken is gratis. GET https://serpcrypto.com/api/v1/credits geeft de resterende credits terug en gebruikt er geen.
  • Locatie en apparaat kosten niets extra. location, gl, hl en device=mobile op stadsniveau zijn inbegrepen.

Verlopen ongebruikte credits?

Nee. Prepaid zoekcredits verlopen nooit: ongebruikte zoekopdrachten blijven op je account staan tot je ze gebruikt. De meeste SERP-API's verkopen een maandelijkse quota in plaats daarvan: de openbare plannen van SerpApi zijn bijvoorbeeld per maand geprijsd, van $25 voor 1.000 zoekopdrachten tot $725 voor 100.000 zoekopdrachten op hun prijzenpagina gelezen op 22 oktober 2026.

Een prepaid pack past bij ongelijkmatige workloads: een agent die de ene week veel zoekt en de volgende week niet, een seizoenscampagne of een onderzoeksproject. Mochten we het product ooit stoppen, dan krijg je minstens 30 dagen de tijd om je credits te gebruiken of hun waarde te verplaatsen, zoals de voorwaarden zeggen.

Welk pack past bij mijn workload?

Typische maandelijkse volumes en het pack dat ze dekt. Credits worden niet gereset, dus een groter pack gaat simpelweg langer mee.

WorkloadZoekopdrachten per maandAanbevolen pack
Prototype of persoonlijke AI-agentminder dan 2.00010.000 zoekopdrachten (US$ 7,50)
AI-assistent gebruikt door een klein team5.000 tot 20.00025.000 zoekopdrachten (US$ 18,75)
Dagelijkse top-10-tracking van 1.000 keywords30,000100.000 zoekopdrachten (US$ 56,25)
SEO-tool of bureau, meerdere klanten100.000 tot 200.000250.000 zoekopdrachten (US$ 140,63)
Wekelijkse top-100-tracking van 10.000 keywords400,000500.000 zoekopdrachten (US$ 281,25)
Dataset of onderzoekscrawl1 miljoen en meer1.000.000 zoekopdrachten (US$ 375) of 5.000.000 zoekopdrachten (US$ 1.500)

Hoe verhouden deze prijzen zich tot andere zoek-API's?

Lijstprijzen van een paar bekende opties voor 1.000 zoekopdrachten, gelezen op hun openbare pagina's. De volledige tabel, met meer providers en volumetiers, staat op SERP-API-prijzen vergeleken.

Provider en planPrijs voor 1.000 zoekopdrachtenFacturering
SerpCrypto, 10.000 zoekopdrachtenUS$ 0,75/1K zoekopdrachtenVooraf betaald, verloopt nooit
SerpCrypto, 1.000.000 zoekopdrachtenUS$ 0,38/1K zoekopdrachtenVooraf betaald, verloopt nooit
SerpApi Starter ($25 voor 1.000 per maand)$25.00Maandelijks plan
SerpApi Searcher ($725 voor 100.000 per maand)$7.25Maandelijks plan
DataForSEO Google SERP API, vanafprijs$0,60 ($0,0006 per SERP)Pay as you go
Google Custom Search JSON API (bestaande klanten tot 1 januari 2027)$5,00 na 100 gratis queries per dagGoogle Cloud-facturering
Grounding with Bing Search (Azure AI Agents)$14,00 per 1.000 transactiesAzure-facturering

Prijzen gecontroleerd op

We beweren niet dat we bij elk volume het goedkoopst zijn: queue-gebaseerde API's zoals de standaardqueue van DataForSEO vermelden een lagere vanafprijs. Bronnen hieronder.

Zo werkt betalen

  1. Waardeer op met US$ 25 of meer

    Kies het bedrag en de coin (BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC). Het crypto-bedrag en de koers ervan zijn 30 minuten vastgezet.

  2. Stuur het naar het getoonde adres, op exact hetzelfde netwerk

    De betaalpagina toont ons depositoadres voor de coin en het netwerk dat je hebt gekozen: BTC aan Bitcoin, USDT aan Tron (TRC-20) of Ethereum (ERC-20), USDC aan Ethereum (ERC-20), ETH aan Ethereum, SOL aan Solana, LTC aan Litecoin. Stuur alleen die coin op dat netwerk: geld dat via een ander netwerk of in een andere coin is verstuurd, kan niet worden teruggehaald. De netwerkkosten komen bovenop het bedrag.

  3. Stuur het exacte getoonde bedrag en klik daarna op “Ik heb de betaling verstuurd”

    Elke opwaardering heeft zijn eigen exacte bedrag (tot op de laatste decimalen): zo vinden we je betaling en koppelen we die aan je account.

  4. Bijgeschreven zodra je betaling op de blockchain is gecontroleerd

    Je saldo wordt bijgeschreven zodra we de transactie op de blockchain hebben gecontroleerd, nadat het netwerk die heeft bevestigd. Gebruikelijke bevestigingstijden van het netwerk:

    CryptoNetwerkConfirmatiesGebruikelijke tijd
    BTCBitcoin2≈ 20 min
    USDTTron (TRC-20)20≈ 1 min
    USDTEthereum (ERC-20)12≈ 5 min
    USDCEthereum (ERC-20)12≈ 5 min
    ETHEthereum12≈ 5 min
    SOLSolana1≈ 1 min
    LTCLitecoin6≈ 15 min
  5. Eén saldo voor al je zoekpakketten

    Je begint met een pakket en vult het exacte bedrag aan (of het minimum voor een klein pakket): het pakket wordt gekocht zodra de opwaardering is bijgeschreven en je API-sleutel verschijnt in het dashboard. Wat er op het saldo overblijft, koopt je volgende pakket. Ongebruikt saldo blijft op je account staan en verloopt nooit, en het betaalt zoekcredits. Wanneer een aankoop minder kost dan de minimale opwaardering, is het deel dat alleen is toegevoegd om het minimum te bereiken, op verzoek terugbetaalbaar via support binnen 30 dagen na de betaling, in USDT of USDC, zolang het niet is besteed. De rest van het saldo wordt niet terugbetaald, behalve waar de wet dat vereist.

Tab gesloten? De openstaande opwaardering blijft staan onder Facturering in je account: open die om het adres en het exacte bedrag opnieuw te zien.

Prijsvragen

Is er een gratis proefperiode of een gratis tier?

Nee. Geen gratis tier: test met het kleinste pack, betaald vanaf de minimale top-up; het deel dat alleen is toegevoegd om het minimum te halen, is op aanvraag binnen 30 dagen terugbetaalbaar in USDT of USDC, als het ongebruikt is. Het 10.000 zoekopdrachten-pack kost US$ 7,50 en bevat dezelfde API, engines en targeting als het grootste pack.

Waarom moet ik US$ 25 opwaarderen als een pack minder kost?

Elke betaling loopt via je saldo, en de minimale opwaardering is US$ 25. Ongebruikt saldo blijft op je account staan en verloopt nooit, en het betaalt zoekcredits. Wanneer een aankoop minder kost dan de minimale opwaardering, is het deel dat alleen is toegevoegd om het minimum te bereiken, op verzoek terugbetaalbaar via support binnen 30 dagen na de betaling, in USDT of USDC, zolang het niet is besteed. De rest van het saldo wordt niet terugbetaald, behalve waar de wet dat vereist.

Kan ik een terugbetaling krijgen?

Binnen 72 uur na aankoop wordt een creditpack teruggeboekt naar je saldo als je minder dan 20% van de zoekopdrachten hebt gebruikt. Een pack dat niet werkt en dat support niet binnen 24 uur kan oplossen, wordt volledig teruggeboekt. Top-ups worden naar je saldo geboekt en niet terugbetaald, behalve waar de wet dat vereist; het deel dat alleen is toegevoegd om de minimale top-up te halen, is op aanvraag binnen 30 dagen terugbetaalbaar in USDT of USDC, als het ongebruikt is. Zie het terugbetalingsbeleid voor uitgewerkte voorbeelden.

Bieden jullie aangepaste prijzen boven 5 miljoen zoekopdrachten?

Mail naar [email protected] met je maandelijkse volume en engines. Packs kun je meerdere keren kopen, en het 5.000.000 zoekopdrachten-pack kost al US$ 0,30/1K zoekopdrachten.

Met welke cryptocurrencies kan ik betalen?

BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC. USDT werkt op TRC-20 of ERC-20, en USDC op ERC-20. Stuur het exacte bedrag dat getoond wordt, op het getoonde netwerk; de crypto payments page legt elke stap uit.

Zijn de prijzen in USD?

Ja. Packs zijn geprijsd in Amerikaanse dollars, en de betaalpagina zet het bedrag om naar de coin die je kiest op het moment dat je de betaling start.

Bronnen (4)
  1. SerpApi-prijzen serpapi.com/pricing — SerpApi (read 2026-10-22)
  2. SERP-API-prijzen dataforseo.com/apis/serp-api/pricing — DataForSEO (read 2026-10-22)
  3. Custom Search JSON API: overzicht — Google for Developers (read 2026-10-22)
  4. Grounding with Bing Search: prijzen — Microsoft (read 2026-10-22)

Vanaf US$ 0,30/1K zoekopdrachten · zonder KYC

API-sleutel aanvragen